Bezoek Dovy Keukens tijdens Open Bedrijvendag
Op zondag 6 oktober opent Dovy Keukens haar deuren voor Open Bedrijvendag. Tussen 9:45 en 17:00 ben je van harte welkom om een kijkje achter de schermen van ons bedrijf te nemen. Deze dag is niet alleen een unieke kans om meer te weten te komen over onze keukens en productieprocessen, maar biedt ook tal van leuke activiteiten. Loïc Van Impe geeft een kookdemo en laat je proeven van zijn culinaire creaties. Kom zeker eens bij ons langs en geniet van een dag vol beleving!
Ontdek de productie van Dovy
Tijdens jouw bezoek volg je een uitgestippeld parcours van 1,5 km door onze indrukwekkende productiehallen. Het parcours is ook toegankelijk met rolwagens en huisdieren. Onze fabriek heeft een oppervlakte van 56.000 m², dat is een equivalent van acht voetbalvelden. Je zal versteld staan van ons hoogtechnologisch machinepark en de precisie waarmee elke keuken wordt vervaardigd. Ontdek hoe we jaarlijks 7.000 keukens maken en leer meer over onze innovatieve natuursteenafdeling. Wist je dat klanten hun eigen keukenblad hier in onze fabriek komen uitkiezen?


Ontmoet ons team en ontdek carrièremogelijkheden
Ben je geïnteresseerd in een carrière bij Dovy? Bezoek dan zeker onze jobstand om meer te weten te komen over de verschillende carrièremogelijkheden binnen ons bedrijf. Ons team staat klaar om al jouw vragen te beantwoorden en je te informeren over de voordelen van werken bij Dovy.
Langs het parcours staan infoborden en tv-schermen opgesteld en medewerkers geven de bezoekers graag bijkomende informatie.
Koks aan het werk
Aan de uitgang staat een grote tent opgesteld waar elke bezoeker kan genieten van een gratis drankje. Op vaste tijdstippen geven enkele koks hier een kookdemonstratie. Brecht De Coninck (ex Hof van Cleve), Peter Van Asbroeck en Loïc Van Impe nemen de bezoekers mee in een heuse smaakcarrousel. Uiteraard kan er geproefd worden van hun heerlijk klaargemaakte gerechten.


Activiteiten voor het hele gezin
Bij de uitgang van de tent is een groot speeldorp opgesteld. Kinderen kunnen zich uitleven op het springkasteel of elkaar uitdagen in een reuze-4-op-een-rij-spel. Een kleine honger van al dat spelen? Op de parking van Dovy zijn er heerlijke snacks aan het frietkraam te verkrijgen. Een rondtrekkende muziekband zorgt voor een muzikale noot.
Praktische informatie
Bij aankomst volg je een vaste route van 1,5 km en krijg je een drankbonnetje dat je kan inwisselen voor een verfrissend drankje in de tent. Langs het parcours worden diverse wedstrijden georganiseerd met mooie prijzen. Aan het einde van het parcours ontvang je een goodiebag met een waardevol geschenk en daarin steekt ook een kleurwedstrijd voor de kleintjes. De mooiste kleurprent ontvangt een heuse Dovy-kinderkeuken.


Bezoek onze gloednieuwe toonzaal
Tijdens Open Bedrijvendag krijg je de unieke kans om te ontdekken hoe we keukens maken in de Dovy-fabriek. Maar je kan op zondag 6 oktober ook de nieuwste keukentrends ervaren in onze gloednieuwe toonzaal. Met maar liefst 2.500 m2 en 85 verschillende keukenmodellen, is onze toonzaal de allergrootste in de regio. Het is een indrukwekkende toonzaal die zeker een bezoek waard is.
Je kan met de auto komen, maar tijdens Open Bedrijvendag laat je je best meevoeren in een speciaal treintje dat de hele dag heen en weer rijdt. De nieuwe toonzaal ligt immers op een boogscheut van de fabriek. Maak je bezoek compleet en laat je inspireren door de nieuwste keukentrends.
Mis deze unieke kans niet om een kijkje te nemen achter de schermen van Dovy tijdens Open Bedrijvendag. Wij kijken ernaar uit om je te verwelkomen op zondag 6 oktober!

Praktische info
Wie?
Iedereen is welkom en de toegang is volledig gratis
Waar?
Fabriek (hoofdzetel) Dovy keukens
Industrieweg 5, 8800 Roeselare
Waar parkeren?
Het is mogelijk om je te parkeren in de straat.
Wanneer?
Zondag 6 oktober 2024, doorlopend vanaf van 9u45 u tot 17 u.