Nieuwe locatie in Roeselare
Naar aanleiding van de nieuwe keukenwinkel in Roeselare organiseert Dovy verschillende demonstraties waarbij je de keukens en keukentoestellen live in actie ziet.
Inschrijven
Iedereen is welkom!
Inschrijven is niet verplicht, maar het is wel handig als je je aanwezigheid laat weten.
Het programma

Zat 28/9 - kookdemo met Ellen Vauterin
Ellen houdt van experimenteren in de keuken. Ze staat bekend als smaakambassadeur, van het culinaire magazine Smaak, door haar creatieve benadering van klassieke gerechten. Ze is de huiskok van REO Veiling en deelt via die weg haar passie voor voeding en smaak met anderen.
Zon 29/9 - kookdemo door Peter Van Asbroeck
Naast acteren en presenteren heeft Peter Van Asbroeck een grote passie voor koken die hij ook graag deelt. Peter is een doorwinterde hobbykok die schaamteloos vers, vries en blik combineert. Je proeft van heerlijke pasta puttanesca en krijgt tips voor het combineren van vers met blik.


Praktische info
Waar?
Dovy-toonzaal Roeselare (Brugsesteenweg 381, 8800 Roeselare)
De toegang is volledig gratis.